Formacionet zyrtare: Juventus – Lazio

Juventusi dhe Lazio zhvillojnë finalen e Superkupës së Italisë.

Ndeshja luhet në ‘Olimpico’ të Romës, me fillim nga ora 20:45.

Formacionet zyrtare:

Juventus:  Buffon; Barzagli, Benatia, Chiellini, Alex Sandro; Khedira, Pjanic; Cuadrado, Dybala, Mandzukic; Higuain

Lazio:

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn
Lexoni po ashtu:  Tragjike: Portieri vdes pas përplasjes më shokun e skuadrës