“Estrada kosovare” përmbyll me sukses sezonën (FOTO+VIDEO)

Kompania Estrada Kosovare ka përmbyllur me sukses sezonën e dasmave për këtë vit. Menaxheri Elton Mehaj ka shprehur mirënjohje ndaj anëtarëve të grupit për punën e tyre të palodhshme dhe falënderim ndaj të gjithë atyre që ia besuan organizimin e dasmës grupit Estrada kosovare.

“Unë e përfundova sezonën 2017. Filluam në Istog më 15.07.2017 dhe mbaruam më 22.08.2017 në Dibër të Shqipërisë.

Desha së pari të falënderoj Zotin për mundësinë që na dha të punojmë aq intensivisht, ditën e natën, falënderim që qëndruam larg problemeve, e falënderim që lëshoi aq bereqet për ne.

E shumë mirënjohës për të gjithë këngëtarët/et, për Orkestrën fantastike ” Estrada” që u treguan aq aktiv e profesionist në punën e tyre e që patën durim aq shumë. Shumë faleminderit të gjithëve. I lus që të mbledhin energji për 2018- tën se duket të jetë bombastike.

Faleminderit dasmorëve që na zgjodhën ne të jemi pjesë e argëtimit të tyre e që nuk i zhgënjyem sigurisht.

Rezervoni për 2018- tën nëse dëshironi që dasma juaj të jetë po aq fantastike si e keni ëndërruar. Menaxheri Elton Mehaj dhe Estrada kosovare.” Parrotlla.net

Ska fjal me pershkru Atmosferen #TarabukaBandDjStarGjithqka qe e degjoni eshte tamon qysh i ka hije grupit profesionalizem shihni ketu #TarabukaBandDjStar??#RestoranGOLD

Posted by Arbresh Salihu on Thursday, August 3, 2017

Estrada Kosovare e kalla ja qita tymin

Posted by Elton Mehaj on Wednesday, August 2, 2017

Elton Baba e kall Shqiperin

Posted by Elton Mehaj on Tuesday, August 22, 2017

U kall Estrada Kosovare

Posted by Elton Mehaj on Tuesday, August 1, 2017

Shpërndaje

Comments are closed.