Estrada kosovare mbrëmë argëtoi të pranishmit në dasmë te futbollisti Bernard Berisha (VIDEO)

Grupi Estrada kosovare mbrëmë u angazhua që të përkujdeset për disponimin e të ftuarve në dasmën e vëllait të futbollistit shqiptar Bernard Berisha, shkruan Parrotlla.net.

Menaxheri Elton Mehaj ka thënë se kjo dasmë do të mbahet mend. Në këtë aheng madhështor nuk munguan edhe bakshishet e shumta, që dëshmon se dasmorët ishin të kënaqur me atmosferën e krijuar nga Estrada kosovare. Për argëtimin e tyre u përkujdes këngëtari Taulant Bajraliu.

Për më shumë ndiqeni videon dhe për rezervime kontaktoni këta numra të telefonit:

044 -281-845

045 -281- 845

049 -281 -845. /Parrotlla.net/

 

Shpërndaje

Comments are closed.