Era Istrefi performon në inaugurimin e stadiumit “Air Albania Stadium”

Era Istefi do të performojë në inaugurimin e stadiumit “Air Albania Stadium”

Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi, sot do të performojë në kuadër të inaugurimit të stadiumit “Air Albania Stadium”.

Në videon e publikuar nga koreografi Albi Nako, shihet Era teksa bën provat në fushën e stadiumit të ri.

“Live it up”, që ishte kolona zanore e Botërorit “Rusi 2018”, do të jetë një prej këngëve që do të këndohet nga Era.

Thuhet se këngëtarja nga Kosova do të performojë edhe dy këngë të reja për tifozët që do të jenë të pranishëm në stadium.

@albinakodanceacademy ne bashkpunim me @eraistrefi @arditgjebrea prova finale per neser ne inagurimin e @airalbania_stadium ku luhet ndeshja #shqiperi #france Nje falenderim i vecante shkon per prima balerinen e talentuar🌟@albahoxha1 dhe trupen e shkelqyer te baletit @ensallaci @enballa @frankomulla me pjesmarrjen e elementeve te talentuar te @albinakodanceacademy @luzereros @rea_kocillari @ivana_m._m @dori_staka @milena_sinakoli @enxhihaxhiu @alva_doko @khlodianaballet @_paola.hoxha #dance #academia #ballet

Posted by Albi Nako Dance Academy on Saturday, November 16, 2019

Shpërndaje

Leave a Comment

Your email address will not be published.