Emina Cunmulaj shijon ditët e nxehta në Ulqin

Emina Cunmulaj akoma ndodhet në Mal të Zi.

Modelja shqiptare me famë të madhe botërore ka ardhur në vendlindje për t’i vizituar të afërmit por edhe për ta vazhduar misionin e saj për bamirësi.

Me këtë rast ajo po i shijon në maksimum ditët e nxehta. Emina e ka publikuar një foto në Instagram në të cilën shihet e veshur në bikini.

Pranë postimit ajo ka pranuar komente pozitive nga ndjekësit të cilën e përgëzojnë dhe e komplimentojnë.

Shpërndaje

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*