Elvana shfaqet e mahnitshme pa grim

Elvana Gjata ka postuar disa fotografi ku shfaqet pa grim derisa është në shoqëri të bendit të saj

Vitin e kaluar Elvana Gjata publikoi albumin e saj më të ri, që ishin këngë balada të ndryshme të cilat u bënë shumë të njohura.
E njëjta ka vazhduar me këngë balada edhe në këtë vit, sidomos në këngët solo.
E fundit është balada “Tavolina e mërzisë” që është prodhuar nga dyshja e njohur kosovare, Armend Rexhepagiqi dhe Aida Baraku.

E tash, duket se Elvana i është përveshur punës për koncerte live me bendin e saj, por edhe për projekte të reja.

Kështu së paku duket nga fotot që janë publikuar nga ajo në Instagram e ku këngëtarja nuk ka përdorur grim, por megjithatë duket bukur./PARROTLLA.NET/

View this post on Instagram

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

 

Shpërndaje

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*