Elvana realizon fotosesion, vjen joshëse në pozat e reja

Këngëtarja ka realizuar një fotosesion të ri

Elvana Gjata ka publikuar imazhe të reja në Instagram veshur me fustan me ngjyrë të zezë e cila është shfaqur joshëse.

Nga një ambient i brendshëm dhe komod, artistja shqiptare është rikthyer me këto foto pasi që nuk është edhe aktive me postime apo projekte muzikore.

“Këtë vit me date 1.M’erdhen njerëz për vit t’ri”, ka shkruar në postim Elvana.

https://www.instagram.com/p/CJ9PKkIM65f/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading

Shpërndaje