Edhe Xhensila ka nisur pushimet, publikon foto nga plazhi

Xhensila Myrtezaj ka nisur pushimet.

Me lehtësimin e masave ndaj Covid-19, shumë njerëz e kanë shfrytëzuar rastin që të shkojnë në vende bregdetare për t’i kaluar pushimet.

Njësoj edhe këngëtarja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj, e cila me ndjekësit në Instagram e ka ndarë një foto nga plazhi.

Në foton e postuar ajo duket natyrale dhe me shumë stil.

Shpërndaje

Comments are closed.