Dua poston foto nga prapaskenat e fotosesionit për “BritishVogue”

Ajo ka publikuar foto nga prapaskenat e realizimit të fotosesionit për “Vogue”.

Në Instagram ka postuar dy foto e cila shihet e shtrirë divan teksa ka pozuar.

Dua ka zgjedhur stilin e flokëve të Madonës për fotosesionin e revistës i cili do të publikohet në muajin shkurt.

“Vajza e shkurtit @britishvogue 💛 prapa skenave të një prej fotografive të mia të dashura !!Merrni kopjen tuaj për të marrë të vërtetat”, ka shkruar Dua.

Në pozat që ka marrë këngëtarja vuri në pah edhe tatuazhet në pjesën e krahut dhe dhe dorës së djathtë.

https://www.instagram.com/p/CJ9Wnz_Msz7/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading

Shpërndaje