Dua Lipa ka një këshillë për vajzat

Dua Lipa ka folur në “Futures Forum ILMC”, ku dha disa këshilla për vajzat e reja.
Fituesja e dyfishtë e “Grammy”, Dua Lipa dhe babai i saj kanë përfunduar ditë më parë koncerencën për barazi gjinore, bashkë me Steve LAmacq dhe 30 folës.

Kliko për ta lexuar lajmin e plotë

Shpërndaje

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*