Dua Lipa e lumtur pranë të dashurit, e publikoi këtë foto me të

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa është mjaft e përfolur për jetën e saj private dhe atë profesionale.

Lidhja e saj e fundit me Isaac Carew është mjaft e komentuar në shtypin mediatik rozë.

Dyshja janë mjaft aktiv edhe në rrjetet sociale, të cilët shpesh ndajnë momente të veçanta me ndjekësit e tyre.

Dhe tani artistja shqiptare publikoi një fotografi në Instagram teksa shfaqet pranë Carew, madje kaq elegant si kishim parë asnjëherë.

Përndryshe, Lipa është shpallur artistja më e transmetuar këtë vit në Mbretërinë e Bashkuar.

Shpërndaje

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*