Diona Fona ndan sekuenca nga kënga e re

Diona Fona është njëra ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar.

Ajo në rrjete sociale është mjaft aktive, duke ndarë kështu imazhe dhe video të ndryshme ka përditshmëria.

Para disa ditësh ajo bëri paralajmërimin e lansimit të këngës së re, ndërsa gjatë ditës së sotme (e shtunë) ajo ndau edhe disa sekuenca.

Duke vozitur makinën, ajo shihej duke u argëtuar nën tingujt e muzikës së saj, ndërsa njëkohësisht edhe këndonte.

“O xhani xhani, së shpejti”, ka shkruar ajo në përshkrim.

Vlen të përmendet se para tre muajve, ajo lansoi këngën “Baje”, qe deri më tani ka arritur një milion klikime në platformën YouTube. /

Shpërndaje

Comments are closed.