Dafina Zeqiri sot feston ditëlindjen

Dita e sotme është shumë e veçantë për Dafina Zeqirin.
Dafina Zeqiri me këtë datë feston ditëlindjen dhe mbush plot 30 vjet jetë.

Këngëtarja përmes rrjeteve sociale mbrëmë bëri të ditur se festën e ka filluar qysh herët dhe dukej në top-formë.

Për ndryshe, projekti i fundit nga Dafina Zeqiri është “A e man men”, këngë të cilën e shoqëroi edhe me videoklip.

 

Shpërndaje

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*