Cima do t’ju shokojë me foton e fundit, shfaqet me makijazh e flokë të lidhura

Aktori i njohur kosovar Rasim Thaçi-Cima është aktiv në rrjete sociale i cili ndan postime të shpeshta.

Ai së fundi ka publikuar një imazh tejet interesant.

Foton e ka të publikuar në llogarinë e tij ‘Instagram‘.

Flokët, i ka të lidhura si dhe ka vendosur makijazh. Kështu nuk e kemi parë asnjëherë aktorin.

Shikojeni imazhin:

Se a është duke u përgatitur për ndonjë skeç të ri mbetet të presim dhe të shohim.

Në foton e publikuar, Cima ka shkruar se po thyen seriozitetin./PARROTLLA.NET/

 

Shpërndaje

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*