Cili është personi që Luana nuk i reziston dot? (Foto)

Moderatorja Luana Vjollca k atreguar se është mjaft e afërt me familjen e saj dhe sidomos me të motrat.

Por këtë herë në rrjete sociale ajo na ka treguar dashurinë e pafundme që ka për nënën e saj. Në fotot e publikuar bukuroshja e ekranit shfaqet duke e përqafuar mamanë e saj në dasmën e e të motrës Marinës duke u dukur më të afërta e të dashura se kurrë./Gazeta Express/

 

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn
Lexoni po ashtu:  Lajmet e mira për Angelina Jolie nuk kanë fund (Foto)