Chris Brown dhe Agnez Mo publikojnë këngën e re (VIDEO)

Dy artistët e njohur Chris Brown dhe Agnez Mo kanë publikuar këngën e re që quhet “Overdose”.

Kënga vjen me një videoklip mjaftë interesant, ku ka edhe skena të nxehta mes artistëve. Publiku e ka pëlqyer shumë këtë projekt ku ende pa u mbushur 24 orë ka arritur gati gjysmë-milion shikime.

Chris Brown dhe Agnez Mo u spekulua se ishin në lidhje por dyshja nuk foli asgjë rreth këtyre spekulimeve.

Shpërndaje

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*