TOP LAJME

Artmotion, platforma vendore e cila sjell “Dimension Tjetër”

Risitë në platformën Artmotion nuk kanë të ndalur, duke qenë vazhdimisht në hap me kohën për plotësimin e nevojave të klientëve, Artmotion vazhdon me ofrimin e programacionit më unik të momentit, për secilën moshë dhe preferencë në kombinim me ofrimin e shërbimeve të internetit më stabil në vend për nevoja […]

Shpërndaje

KEK-u dhe Termokosi angazhohen për furnizim cilësor me ngrohje të kryeqytetit

Falë angazhimit të KEK-ut dhe Termokosit, banorët e kyçur në rrjetin e ngrohëtores së kryeqytetit nuk do të kenë probleme me ngrohje nëpër shtëpitë e tyre. Të mërkurën, ushtruesi i detyrës së Kryeshefit Ekzekutiv të KEK-ut, Luigj Imeri nënshkroi aneks kontratë me Kryeshefin Ekzekutiv të Termokos-it, Arsim Fetahu me qëllim […]

Shpërndaje

Prince Kafe TURKE , gjithënjë të shpërblen ! (FOTO)

Pavarësisht situatës së krijuar nga pandemia COVID-19, Prince Kafe vazhdon të jetë gjithmonë afër konsumatorëve të saj me shpërblime të ndryshme. Afersija jonë konsistonë në shperblime të përshtatura me nevojat e secilit konsumatore, të cilat ofrohen në këtë kohë të vështirë. Është shpërblimi me i madhë i cili ofrohet për […]

Shpërndaje

KURSENI 500€ në Comodita Home

Comodita Home vjen me ofertën gjigante në dyshekun më të sofistikuar në treg Hybrid Në gamën e gjerë të produkteve Comodita është dysheku Hybrid, dyshek ky i dizajnuar dhe prodhuar nga ekspertë italianë. Cilësia e lartë italiane gjendet në përbërjen e ndërlikuar të dyshekut me pesë shtresa të prodhuara me […]

Shpërndaje

Gjykata Kushtetuese publikon vendimin e plotë për dekretin e presidentit Thaçi

Gjykata Kushtetuese e ka publikuar vendimin e plotë rreth dekretit të presidentit Hashim Thaçi për mandatimin e Avdullah Hotit, për krijimin e qeverisë së re, pas rrëzimit të Kurtit. Në vendimin e Kushtetueses thuhet se dekreti i presidentit është në përputhje me Kushtetutën. “Në vlerësimin e Dekretit [nr. 24/2020] të […]

Shpërndaje