Sport

De Ligt infektohet me koronavirus

Rastet e reja me koronavirus nuk kanë të ndalur në Serie A. Tashmë edhe qendërmbrojtësi i Juventusit, Matthijd de Ligt ka rezultuar pozitiv me koronavirus. Këtë e ka konfirmuar vet klubi italian përmes një komunikate për media. Futbollisti holandez tashmë është vendosur në izolim. Juventusi është ekipi më i prekur […]

Shpërndaje

Inter mund të shitet

Skuadra italiane, Inter, mund të shitet shkaku i humbjeve të mëdha nga pandemia COVID-19. Sipas raportimeve në Itali, thuhet se fondi privat i quajtur “Bc Partners” janë tejet të interesuar për të investuar në Inter dhe nuk do të përjashtojnë blerjen e një pjese të shumicës së aksioneve nga Suning. […]

Shpërndaje

Mesut Ozil arrin marrëveshje trivjeçare me Fenerbahçen

Mesut Ozil ka arritur marrëveshje trivjeçare me Fenerbahçen, sipas mediave turke, e cila mund t’i japë fund karrierës së tij në Arsenal hiç më larg se në këtë afat kalimtar. Trajneri Mikel Arteta e ka lënë Ozilin jashtë skuadrës së Arsenalit për të gjitha garat në pjesën e parë të […]

Shpërndaje

Kujt ia dedikoi golin e parë për vitin 2021 Cristiano Ronaldo?

Golin e parë për vitin 2021 Cristiano Ronaldo ia ka dedikuar të dashurës, Georgina Rodriguez. Kjo u kuptua menjëherë pasi CR7 shënoi, duke formuar me gishta shkronjën G. E dashura e portugezit gjithashtu reagoi menjëherë në Instagram. Teksa publikoi foton gjatë festimit të CR7, ajo shkroi: “Goli ynë i parë […]

Shpërndaje