Faqe e sponsorizuar

Franshiza KFC e dyta në botë sipas hulumtimit nga Franchise Direct©.

Institucioni Amerikan Franchise Direct i cili konsiderohet si institucioni më i besueshëm për studime në fushën e franshizave, ka bërë studim në performancën e franshizave të ndryshme në industrinë e ushqimit për vitin 2017 ku në vend të dytë gjendet franzhiza KFC. Duke përdorur një metodologji që shkon përtej madhësisë […]

Shpërndaje

Estrada kosovare mbrëmë argëtoi të pranishmit në dasmë te futbollisti Bernard Berisha (VIDEO)

Grupi Estrada kosovare mbrëmë u angazhua që të përkujdeset për disponimin e të ftuarve në dasmën e vëllait të futbollistit shqiptar Bernard Berisha, shkruan Parrotlla.net. Menaxheri Elton Mehaj ka thënë se kjo dasmë do të mbahet mend. Në këtë aheng madhështor nuk munguan edhe bakshishet e shumta, që dëshmon se […]

Shpërndaje

Atmosfera madhështore nga “Estrada kosovare” në dasmën e mbrëmshme (VIDEO)

Grupi Estrada kosovare, i cili menaxhohet nga Elton Mehaj dhe që bën rezervimin e këngëtarëve për pjesëmarrje në dasma dhe ahengje si dhe dekorimin e ambientit për dasma, mbrëmë ishte pjesëmarrës në një dasmë në të cilën ky grup kishte bërë një atmosferë të vecantë, shkruan Parrotlla.net. Në videon e […]

Shpërndaje

Tash e tutje Estrada Kosovare ua mundëson marrjen e nuses me Helikopter

“Estrada kosovare” ka filluar sezonën nga data 10 korrik dhe vazhdon deri më 3 shtator. Menaxheri i përgjithshëm Elton Mehaj bën rezervimin e këngëtarëve më të njohur shqiptarë për ahengun tuaj. Poashtu, Estrada kosovare bën edhe dekorimin e ambientit për ahengjet tuaja familjare. Elton Mehaj është emër tejet i njohur […]

Shpërndaje