Showbiz

Tayna dhe L’Algerino sjellin plot ritëm duetin “Moona”

Tayna lansoi projektin e parë ndërkombëtar. Tayna para pak ditësh paralajmëroi një projekt të ri, të cilin kësaj radhe e sjell me një artist të huaj. Rep-artistja sapo publikoi këngën me titull “Moona”, në duet me L’Algérino, ndërsa kënga është plot ritëm. Për tekstin e këngës janë kujdesur vet Tayna […]

Shpërndaje

“Po ti paske qenë e çmendur”, e bija e Aurelës habitet pasi shikon këtë imazh të së ëmës

Aurela tregon se si e komentoi vajza një foto të vjetër të saj. Aurela Gaçe për vite me radhë i qëndron besnike skenës muzikore shqiptare. Këngëtarja njihet për vokalin e veçantë dhe njëherësh paraqitjet publike, teksa ndër vite ka bërë eksperimentime të shumta në dukje. Së fundi, artistja ka shikuar […]

Shpërndaje

Dua Lipa reagon pas aludimeve se ajo është shtatzënë

Dua Lipa u ktheu përgjigje komentuesve, të cilët ishin të bindur se ajo është shtatzënë. Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, së fundi është bërë kryetemë e medieve rozë. Kjo për shkak të disa fotografive që i postoi në rrjete sociale, duke bërë të gjithë të besojnë se është […]

Shpërndaje

Rivalja e Kimit vjen nga Rusia, cila është më seksi

Modelja ruse, Anastasiya Kvitko, e cila njihet si konkurrentja më e fortë e Kim Kardashianit, ka ndezur rrjetin. Bukuroshja 25-vjeçare njihet për format e bëshme dhe nuk ngurron që t’i ekspozojë për ndjekësit e saj në rrjetet sociale. Komentet pozitive për rusen janë të shumta dhe sigurisht ajo ndihet mjaft […]

Shpërndaje

Mevlani i PërPuthen i dedikon këngë njërës prej konkurenteve

Mevlani ka surprizuar Ledianën në takim, ku i tregoi një këngë që ja kishte dedikuar posaçërisht asaj. Me vargjet “e bukur dhe magjike… e bukur sikur zana…”, Mevlani emocionoi Ledianën. “Do të jap një përqafim , më emocionove, më bëre të dal nga vetja”, tha ajo. Ndërkohë, Mevlani tha se […]

Shpërndaje

Era Istrefi shpenzon 4,375 euro për një veshje

Artistja shqiptare e njohur me famë botërore jeton një jetë luksoze. Ajo luksin që e jeton e reklamon në rrjete sociale duke u nisur nga çantat, makina, veshjet. Së fundi, Era ka publikuar fotografi me veshje dimërore shumëngjyrëshe e cila i ka publikuar në Instagram. Këngëtarja, shihet e veshur me […]

Shpërndaje