Showbiz

Majku konfirmon lidhjen me bukuroshen prishtinase (FOTO/VIDEO)

 E gjithë kjo pasi që këngëtari po përflitet se është në lidhje. “E dashura ime jeton në shtëpi”, ka thënë Majku për Klan Kosovën. Ditë më parë është raportuar se artisti është në romancë me bukuroshen prishtinase Majlinda Zeka. Kujtojmë se këngëtari dy javë më parë publikoi edhe projektin solo […]

Shpërndaje

Noizy sot feston ditëlindjen

Ai, me ndjekësit e tij në rrjetet e tij social I ka ndarë një foto të rrallë kur ishte vetëm 4 muaj, shkruan lajmi.net Përkrah fotos së postuar Noizy, ka marrë urime të shumta nga fansat.  

Shpërndaje

Ndahen yjet e X Factor

Por yjet e X Factor, ndonëse bënë ceremoni dasme në muajin e korrik, siç duket nuk kishin qëllime të përbashkëta, njofton Klan Kosova. Çifti raportohet se tashmë janë ndarë. Arsyeja e ndarjes së Chloe dhe Stevi, raportohet se është pamundësia e biondes për të qenë pjesë e ceremonisë së ditëlindjes […]

Shpërndaje

Kjo është e dashura hot e Mario Gotze

Këtë fundjavë, ajo i mahniti të gjithë me një imazh të saj në një ballkon. Në postimin bashkangjitur fotot, ajo shkruan: “Qetësia pas stuhisë”, duke iu referuar ndeshjes të së martës në Champions League. Ann Kathri Brommel ka publikuar edhe një set me foto nga pushimet e saj në Malibu […]

Shpërndaje

Ardian Bujupi dhe Dalool së shpejti me këngë të re (FOTO)

Kënga quhet “E ëmbël” dhe është edhe një bashkëpunim i kësaj dyshe që kohëve të fundit po rezultojnë si shumë të suksesshëm. Kënga pritet të jetë një këngë ritmike. Për këngën “Na jena njo”, Bujupi dhe Dalool e kanë shijuar suksesin gjatë gjithë verës, derisa veç kësaj këngë Ardiani pritet […]

Shpërndaje