Showbiz

Cozman largohet nga Instagram

Përleshja mes Cozman dhe Noizyt shkaktoi shumë debate në rrjetet sociale, përfshirë kritika e lëvdata për reperët. Por duket se Cozman është lodhur nga e gjitha kjo, pasi ka vendosur të mbyllë llogarinë e tij në Instagram. Ndërkohë, Noizy ka hequr nga lista të gjithë personat që ndiqte në rrjetin […]

Shpërndaje

Me kë do të bëjë bashkëpunim Yll Limani?

Yll Limani bën te ditur për këngën e re në bashkëpunim me 2po2, në emisionin NIN në KlanKosova të cilën jan duke punuar, versioni audio i këngës ka përfunduar ndërsa videoklipi do të realizohet, nga Imagine Films e xhirimet e klipit do të fillojnë këto ditë. Muzika është nga Str8dope […]

Shpërndaje

Kaq para shpenzohen në Hollywood

Revista amerikane “The Hollywood Reporter” provon që të gjejë rrogat e të gjithë operatorëve, nga kryemakinisti tek ylli. Taksat e prodhimit të televizionit janë shumë të larta (deri në 75000 dollarë për episod), Meryl Streep pasurohet edhe me një film dështim dhe figurantët ekzaltohen kur bie shi… “Njerëzit në këtë […]

Shpërndaje