Showbiz

Rikthehet Nexhmije Pagarusha! (Video)

E cilësuar si mbretëresha e muzikës shqipe Nexhmije Pagarusha, është gati të rikthehet me një këngë në moshën 83 vjeçare. Këtë e ka konfirmuar autori i shumë teksteve të këngëve Hivzi Krasniqi, në spektaklin ‘Zhurma Video Music Awards 12’. Teksti është shkruar nga Hivzi Krasniqi ndërsa kënga është kompozuar nga […]

Shpërndaje

Marina Vjollca i surprizon të gjithë (Foto)

Madje moderatorja seksi e Top Channel ka munguar në një nga puntat e “Proçesit Sportiv”, duke detyruar kolegun e saj Manushin të thotë se është me “leje të zgjatur”. Gjithashtu u diskutua edhe një largim i bukuroshes nga Top Channel, por ajo mbrëmjen e djeshme i ka surprizuar të gjithë […]

Shpërndaje

Clavin Harris këngën e tij të re kushtuar Taylor Swift

Clavin Harris ka lansuar këngën e tij të re “My Way” ,por duket sikur kjo këng i’u është dedikuar një personi.   Fansat po bëjn spekulime se kjo këng është per Taylor Swift, po ashtu edhe teksti i pështatet asaj. /parrotlla/   <iframe width=”728″ height=”437″ src=”https://www.youtube.com/embed/MGaEf0CZfbQ” frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>    /parrotlla.net/ 

Shpërndaje

Aurela Gace thot se i do ‘xixat’

Aurela Gace këngëtarja shqipëtare, gjithnjë dallohet me stilin e saj unik, por edhe me zërin që ka. Ajo prezantoi buzët e saja duke shkëlqyer në një video.   <blockquote class=”instagram-media” data-instgrm-captioned data-instgrm-version=”7″ style=” background:#FFF; border:0; border-radius:3px; box-shadow:0 0 1px 0 rgba(0,0,0,0.5),0 1px 10px 0 rgba(0,0,0,0.15); margin: 1px; max-width:658px; padding:0; width:99.375%; […]

Shpërndaje

88 vjeçarja pro legalizimit të marijuanës

Baddiewinkle 88 vjeçarja, femra që ka miliona ndjekës në Instagramin e saj.  Njihet per promovimin e legalizimit të marijuanes, dhe për citimin e saj te një fjalie “Stealing Your Man Since 1928”,që u bë e famshme qe nga mosha 85vjeqare, me ndihmën e mbesës së saj. Veshjet e saja shihen […]

Shpërndaje