Showbiz

Reperi i njohur thotë se i mungojnë koncertet

Reperi Gashi ka treguar se janë duke i munguar koncertet. Me një video të publikuar në Instagram, ai ka shkruar se i mungojn performancat në kohën kur lejoheshin tubimet me njerëz. Gashi, në Instagram ka postuar videon teksa shkruan se ka qenë hera e fundit që ka performuar në New […]

Shpërndaje

Jennifer Lopez dhe Lady Gaga performojnë në betimin e Joe Biden

Lady Gaga dhe Jeniffer Lopez kanë përfunduar performancën e tyre në inaugurimin e Joe Biden. Dy këngëtaret e famshme, Jennifer Lopez dhe Lady Gaga, kanë performuar në ceremoninë e ianugurumit të Joe Biden president dhe Kamala Harris zëvendëspresidente. E para ishte Lady Gaga ajo e cila interpretoi Himnin Kombëtar të […]

Shpërndaje

Rihanna me plot stil rrugëve të New York-ut

Pas thashethemeve për lidhjen e saj me reperin ASAP Rocky, këngëtarja ka bërë daljen e parë në publik. 32 vjeçarja u fotografua në New York e cila kishte dal për darkë. Rihanna i ishte përshtatur kohës së ftohtë në qytet me veshjen plot stil. Ajo kishte zgjedhur një bluzë të […]

Shpërndaje

Babai i Dua Lipës bën thirrje të votohet më 14 shkurt

Dukagjin Lipa ka publikuar një fotografi me anë të së cilës ka bërë thirrje të votojnë edhe ata që nuk janë në Kosovë. Ai ka postuar një imazh në Instagram të flamurit të Kosovës në të cilin shkruan “Bëj zërin tënd të dëgjohet ti mund të votosh kudo që të […]

Shpërndaje

Elvana Gjata realizon set të ri fotografik

Këngëtarja sapo ka publikuar një fotosesion të ri. Me ngjyra bardh dhe zi, Elvana Gjata ka realizuar fotografi artistike. E veshur me veshje sportive nga një ambient i mbyllur dhe komod artistja shqiptare ka shkrepur imazhet të cilat i ka postuar në Instagram. Ajo mori komente të shumta pozitive nga […]

Shpërndaje

Billie Eilish befason fansat me foton e fundit

Billie ndau momente provokuese me të dashurën e vëllait të saj, duke ia përkëdhelur të pasmet. Ajo gëzon një marrëdhënie të mirë me vëllain e saj Finneas dhe kjo shtrihet qartë edhe tek e dashura e tij, shkruan Daily Mail. Billie Eilish postoi një selfie ‘flirtuese’ dhe argëtuese në Instagram […]

Shpërndaje

Reagimi i radhës i Kikës për “It’s my love”

Kreshnik Husaj, i cili nisi emisionin “It’s my love”, ku supozohet se të rinjtë njoftohen mes vete dhe kanë mundësi që të nisin lidhje të dashurisë, duket nuk është më pjesë e tij. Pas akuzave se pronari i televizionit ku transmetoj emisioni, Valon Maloku, ia mori “It’s my love”, Husaj, […]

Shpërndaje

Dhurata Dora befason me fotot e fundit

Këngëtarja shqiptare, Dhurata Dora, vazhdon t’i mbajë të azhurnuar fansat për më të rejat në jetë e karrierë. Ndonëse ndan me ndjekësit detaje nga projektet muzikore e ndonjë të re nga jeta personale, ajo shpesh publikon edhe imazhe atraktive me të cilat rrëmben vazhdimisht vëmendje. Një të tillë e ka […]

Shpërndaje

Jonida Vokshi bën tatuazh emrin e vajzës

Ajo gjatë vitit të kaluar është bërë nënë për herë të parë. Bëhet fjalë për prezantuesen dhe aktoren nga Shqipëria, Jonida Vokshi, e cila në qershor të 2020 ka mirëpritur vajzën, Emi, bashkë me partnerin e saj, aktorin Besnik Krapi. Disa muaj pas lindjes, bukuroshja shqiptare ka vendosur të krijojë […]

Shpërndaje