Lajme

Probleme me stomakun? Shmangni këto ushqime

Disa ushqime janë përgjegjës për fryrje dhe dhimbje e tij. Janë përgjithësisht përbërësit më të pasur në proteina dhe yndyrë, shumë të shëndetshëm, por që na “lodhin” duke i tretur. Ushqimet që konsiderohen si “më të rënda”, sidomos në darkë, me përdorimin e të cilave duhet të tregoni kujdes janë […]

Shpërndaje

Clinton: Nuk merrem më me Trumpin

“Kam debatuar me të për rreth 4 orë e gjysmë”, tha ajo duke i rikujtuar shkëmbimet e akuzat në mes tyre , raporton BBC. “Madje, as që më shkon mendja që t’i përgjigjem më atij”, tha Clinton teksa fliste me gazetarët rreth fushatës së saj.

Shpërndaje