Kuriozitete

Horoskopi Ditor 25 Nëntor 2019

Horoskopi Ditor 25 Nëntor 2019 Dashi 21 Mars – 19 Prill Dashuria: Historia e dashurisë me të dashurin tuaj po kalon një kohë të vështirë. Reflektoni për atë që nuk vjen nga ana tjetër, por mos harroni gabimet tuaja! Beqarët do kalojnë momente intriguese dhe mbase gjejnë dikë që mund […]

Shpërndaje

Horoskopi Ditor 21 Nëntor 2019

Horoskopi Ditor 21 Nëntor 2019 Dashi 21 Mars – 19 Prill Kjo e enjte do të sjellë zgjidhje për një sërë çështjesh me interes. Bëni mirë që ti zgjidhni sa më parë, për sa kohë që nuk e keni Marsin kundër. Tregohuni të kujdesshëm, pasi mund të lodheni. Demi 20 […]

Shpërndaje

Horoskopi Ditor 21 Nëntor 2019

Horoskopi Ditor 21 Nëntor 2019 Dashi 21 Mars – 19 Prill Kjo e enjte do të sjellë zgjidhje për një sërë çështjesh me interes. Bëni mirë që ti zgjidhni sa më parë, për sa kohë që nuk e keni Marsin kundër. Tregohuni të kujdesshëm, pasi mund të lodheni. Demi 20 […]

Shpërndaje

Horoskopi Ditor 20 Nëntor 2019

Horoskopi Ditor 20 Nëntor 2019 Dashi 21 Mars – 19 Prill Mundohuni që të keni më shumë besim te vetja juaj dhe tek njeriu i zemrës. Venusi do të jetë në anën tuaj dhe dashuria do ju dhurojë emocione të bukura. Është momenti për të zbuluar pasionin, duke lënë mënjanë […]

Shpërndaje