Cardi B shijon pushimin e saj

Reperja amerikane Cardi B së fundi ka shpërndarë një fotografi në rrjetet sociale.

Në atë fotografi ajo shihet duke pushuar në një ulëse dhe duke pirë kafe.

Në mbishkrimin e fotografisë ajo tregon se rrobat që ka të veshura janë të brendit Dolche Gabbana./PARROTLLA.NET/

View this post on Instagram

Outfit @dolcegabbana

A post shared by CARDIVENOM (@iamcardib) on

Shpërndaje

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*