Buta lansoi albumin e ri, këto janë 12 këngët

Reperi Buta, tashmë ka lansuar projektin gjigant.
Reperi i njohur, Buta ka publikuar ‘Mixtape-in’ e ri “Vjeshtë, Dimër”, i cili përmban projekte të llojllojshme.

Në albumin e tij janë të pranishëm edhe disa nga emrat e njohur të skenës si Ledri Vula, Gjiko dhe Singullar.

Më poshtë mund t’i dëgjoni të gjitha këngët e Butës ku tashmë janë të publikuara në kanalin zyrtar në Youtube./PARROTLLA.NET/

Shpërndaje

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*