Britney Spears publikon video kur theu këmbën derisa po vallëzonte (VIDEO)

Ylli botëror Britney Spears, ka ndarë me ndjekësit e saj një moment të sikletshëm.

Këngëtarja publikoi në Instagram një pamjet e momentit kur theu këmbën dhe tingullin që bëri.

Në videon e shkurtër, Spears shihet me stytjena të verdha dhe një palë pantallona të shkurtra të zeza duke kërcyer në një studio.

Por në fund të videos, 38-vjeçarja thyen këmbën dhe bien në dysheme.

“Mund të dëgjoni kërcitjen e këmbës sime kur u thye,”- shkroi Britney. “Më vjen keq, është pak tingull i lartë.”

Shpërndaje

Leave a Comment

Your email address will not be published.