Blero me dedikim emocional për Afronën, me rastin e ditëlindjes: Jam me fat që të kam takuar

Blero e ka uruar publikisht gruan e tij.

Bashkëshortja e Bleros, Afrona Dika, sot feston ditëlindjen.

Me rastin e kësaj dite të veçantë për të ajo ka pranuar urime të shumta e nuk ka munguar ai publik i b bashkëshortit të saj Bleros.

Ai ka zgjedhur fjalët më të mira për ta uruar publikisht Afronën të cilën thotë se ndihet me fat që e ka takuar.

“Dashuri, krenari dhe plot fat jam përmbushun nga ty gruaja ime. Ti je njeriu më i mirë që kam njohur ndonjëherë, ti je e përmbushur me edukatë dhe dashuri familjare. Jam njeriu me fat që të kam takuar, lutem çdo ditë që të mbetet ashtu. Urime ditëlindja frymëmarrja ime”, ishin fjalët e Bleros pranë publikimit të një fotografie artistike të saj.

Shpërndaje

Comments are closed.