Berisha e Zeneli urojnë përvjetorin e pavarësisë së Kosovës me një video speciale

Futbollistët kosovarë të Stade de Reims, Valon Berisha & Arbër Zeneli, i kanë uruar Republikës së Kosovës Festën e Pavarësisë.

Urimi erdhi përmes një video të publikuar në faqen e Ambasadës së Kosovës në Paris, nga ku kanë dërguar mesazh bashkëvendësve.
Berisha dhe Zeneli po luajnë më shumë te skuadra franceze dhe shpresojnë ta bëjnë këtë për të qenë në formë para ndeshjeve me Kosovën në fund të muajit mars.

https://www.facebook.com/watch/?v=181491913772086

Shpërndaje