Bebe Rexha pozon përkrah JLo-së dhe të dashurit të saj! Kështu i quan ata

Në natën e mbrëmshme në ‘AMA 2018’, shkëlqyen pothuajse të gjitha artistet e njohura botërore.
Tri artistet e suksesshme shqiptare: Bebe Rexha, Rita Ora dhe Dua Lipa nuk ka dyshim se rrëmbyen vëmendje edhe kësaj here.

Po ashtu, Jennifer Lopez vazhdon të jetë në top-formë e cila edhe pse ka afro 50 vite mahnit me linjat trupore.

Së fundmi, Rexha ndau një fotografi me ndjekësit teksa pozon përkrah çiftit, JLo dhe të dashurit të saj, Alex Rodrigues.

“Me mbretëreshën dhe mbretin”, ka shkruar ajo në foton e tyre.

Të tretë shfaqen të mahnitshëm e që edhe JLo nuk ka arritur të marrë ndonjë çmim në këtë event madhështor.

View this post on Instagram

👑 With the Queen and king 👑

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

Shpërndaje

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*