Atmosferë festive në sheshin e Prishtinës (FOTO + VIDEO)

Menjëherë  pas votimit të tri projektligjeve që i hapin rrugë FSK-së për t’u bërë ushtri, qytetarët e Prishtinës janë mbledhur në shesh duke festuar.

Pavarësisht reshjeve atmosferike, qytetarët janë mbledhur para Kuvendit të Kosovës dhe përgjatë shesheve, së bashku duke festuar me këngë e valle, nën përcjelljen e tingujve “O sa e madhe është Shqipëria”.

Stafi i redaksisë PaRrotlla.net, ka siguruar pamje, video dhe foto nga kjo atmosferë festive.

Më poshtë, i keni të gjitha pamjet ekskluzive për ju:/PARROTLLA.NET/

Shpërndaje

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*