Atletico Madrid transferon një tjetër sulmues

Ivan Saponjic edhe zyrtarisht është lojtar i Atleticos.
Atletico Madrid ka njoftuar për transferimin e sulmuesit 21-vjeçar të Benficas, Ivan Saponjić.

Ai ka nënshkruar kontratë tri vjeçare me klubin spanjoll.

21-vjeçari bëhet blerja e gjashtë për ekipin e Diego Simeones, pas Joao Felix, Marcos Llorente, Héctor Herrera, Felipe dhe Lodi.

Shpërndaje

Leave a Comment

Your email address will not be published.