Arbana Osmani e dashuruar marrëzisht. E ‘zë gjumi’ në krahët e Eduartit

Ndeshja me Francën dhe pësimi i golave duket se e ka vënë në gjumë moderatoren e njohur, Arbana Osmani, e cila ka zgjedhur të jetë në stadium si shumë personazhe të tjera te njohur të ekrnait e politikës.

Ka qenë i dashuri i saj, Eduart Grishaj i cili, pasi ka postuar këtë foto në rrjetet sociale shkruan, “E paske shkrep fiks 1 minutë para se ta zinte gjumi Arbanën”.

Arbana shihet e veshur me të kuqe, ndërsa kokën e ka mbështetur tek Eduarti, lidhjen me të cilin Arbana tashmë nuk e fsheh më.

Shpërndaje

Leave a Comment

Your email address will not be published.