Anita feston ditëlindjen, Ramushi e pret me lule e puthje pasionante

Sot ka festë në shtëpinë e kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj.

Kjo për faktin pasi që sot feston ditëlindjen e 37-të, bashkëshortja e tij Anita Haradinaj.

Në 37-vjetorin e lindjes së saj Anita që nga mbrëmë ka filluar të marrë urime e dhurata të shumta.

Nderkohe, nje dite me pare, Anita ka festuar edhe ditelindjen e kolegut nga RTK, Festim Kabashit, te cilin e ka edhe familjar. Fotoja e meposhtme eshte realizuar pikerisht ne shtepine e Kabashit, ku kane festuar koleget e RTK’se.

Per koiçidence, ditelindja e Anites eshte nje dite pas asaj te Festimit.

Pas ahengut tek Festimi dhe Blerta, Anita ka vazhduar ne shtepine e saj.

E natyrisht se nuk ka munguar edhe supriza nga bashkeshorti, Kryeministri Haradinaj.

Ai e kishte befasuar bashkëshorten me një buqetë me trëndafila të kuq e duke i dhuruar një puthje pasionante.

 

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn
Lexoni po ashtu:  Çfarë rastësie!! Nusja e Medës dhe ajo e Sinanit me fustane të njëjtë në dasmë te Labi