Anestezioni, One T dhe Zeko vijnë me këngën e re ‘Shokun se lo II’

Shokët më të ngushtë të Stresit kanë lansuar projektin e ri muzikor.

Anestezioni, One T dhe Zeko vijnë me këngën e re ‘Shokun se lo II’.
Qëllimi i këtij projekti është përkrahja e reperit i cili gjendet akoma në burg teksa shfaqen edhe me pankarta për lirimin e tij.

Kjo është pjesa e dytë e këngës ‘Shokun se lo’, në të cilën Stresi bashkëpunoi vetëm me One T.

Projektin tashmë e gjeni në platformën YouTube, ku pritet të pëlqehet nga publiku.

Shpërndaje

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*