Aktori i njohur po bëhet baba për herë të gjashtë

James Van Der Beek dhe gruaja e tij, Kimberly, po presin fëmijën e gjashtë.

James Van Der Beek ka njoftuar se po bëhet baba i fëmijës së gjashtë, shkruan CNN.

Ylli i “Dawson’s Creek” dhe gruaja e tij, Kimberly Van Der Beek, janë “të emocionuar” që familja e tyre po zgjerohet, thotë aktori.

“Tejet të emocionuar të ju njoftojmë se një fëmijë tjetër na ka zgjedhur ne të jemi familja e tij”, shkroi Van Der Beek në Instagram.

Aktori shtoi në mbishkrim se ai dhe gruaja e tij vendosën të ndajnë lajmin në “Dancing with the Stars”, pasi gruaja e tij pësoi një numër dështimesh.

Çifti, i cili u martua në vitin 2010, kanë edhe vajzat Olivia, 9 vjeç, Annabel Leah, 5 vjeç, Emilia, 3 dhe Gwendolyn, e lindur vitin e kaluar; dhe djali Joshua, 7 vjeç.

Shpërndaje

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*