Agnesa si sirenë nga pishina (Foto)

Për shkak të temperaturave të larta, shumë i janë drejtuar plazheve dhe pishinave në vende të ndryshme.

Njësoj veproi edhe ish-miss Kosova, Agnesa Vuthaj, e cila u paraqit nga pishina, shkruan lajmi.net.

Ajo shpërndau disa fotografi në llogarinë e saj në Instagram, në të cilat u shfaq shumë joshëse.

Pas shumë angazhimeve, Agnesa kishte vendosur t’ia jap vetes pak pushim në një nga pishinat e kryeqytetit.

 

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn
Lexoni po ashtu:  Reagon bukuroshja që do të zëvendësoi Rashelin: Të punosh me Mamaqin...