Adelina Ismaili mahnit me paraqitjen në imazhin e fundit

Adelina duket në formë të mirë në fotografinë e fundit.

Adelina Ismaili është një prej emrave më të suksesshëm të industrisë së muzikës në vend.

Këngëtarja kohën e fundit nuk është shumë aktive me këngë të reja, por gjithmonë i mban fansat të informuar me anë të fotografive të reja.

Së fundi, artistja publikoi një imazh, në të cilin duket tejet joshëse e veshur në të zeza dhe me flokë të lëshuara.

“Nuk ka më mirë se kur jeta është si andërr, e andrrat tua janë jeta”, ka shkruar Adelina. Kujtojmë se “Amaneti” titullohet projekti i fundit muzikor nga Adelina Ismaili.

Shpërndaje

Comments are closed.