Adelina e feston me babain Bajramin

Adelina Ismaili ka bashkuar sot tërë familjen e saj për ta festuar festën e Bajramit

Për divën e muzikës popullore është folur shpesh për marrëdhënien e saj me babin.

Megjithatë, duket se Adelina i ka lënë pas krahëve të gjitha këto thashetheme dhe sot është parë e lumtur duke festuar bashkë me babin e saj festën e Kurban Bajramit.

“Për Bajram krejt bashkë”, ka shkruar babi i Adelinës nëpër rrjetet sociale.

Të njëjtën fotografi e ka postuar edhe Adelina në Story duke shkruar “Me fat Bajrami”. /

Shpërndaje

Comments are closed.