29-vjeçarja shtatzënë ndërroi jetë nga COVID-19 pasditen e sotme në QKUK

29-vjeçarja shtatzënë vdiq pasditen e sotme nga koronavirusi rreth orës 15:15.

Kështu ka bërë të ditur për Express, drejtori i Anesteologjisë në QKUK, Nehat Baftiu.
E ndjera ka qenë shtatzënë në javën e 27-të dhe ishte duke u trajtuar në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës.

Shpërndaje