​ANP “Adem Jashari” lanson linjën Prishtinë-Malmo

Aeroporti Ndërkombëtar i Prishtinës “Adem Jashari” LKIA, nga sot lidhet me qytetin e bukur Malmo të Suedisë përmes Kompanisë Ajrore Europiane “Air Mediterranean”.

Këtë lajm e ka bërë të ditur ANP “Adem Jashari”:

Destinacioni i shumë kërkuar Malmo!

Aeroporti Ndërkombëtar i Prishtinës ‘Adem Jashari’ LKIA, nga sot lidhet me qytetin e bukur Malmo/Suedi përmes Kompanisë Ajrore Europiane “Air Mediterrenean”.

Fluturimet e rregullta janë planifikuar dy herë në javë, çdo të martë dhe të shtunë.
Nisja nga Prishtina në ora 18:00 ndërsa nisja nga Malmo në ora 23:00.

Välkommen

Destinacioni i shumë kërkuar Malmo!Aeroporti Ndërkombëtar i Prishtinës 'Adem Jashari' LKIA, nga sot lidhet me qytetin…

Posted by Prishtina International Airport – Adem Jashari on Tuesday, July 7, 2020

Shpërndaje

Comments are closed.