Luan Krasniqi takohet me Ramush Haradinajn (FOTO)
Luan Krasniqi takohet me Ramush Haradinajn (FOTO) Ish-boksieri kosovar, Luan Krasniqi, gjatë ditës së djeshme është takuar në Francë me ish-kryeministrin, Ramush Haradinaj.
Formacionet zyrtare: Eibar – Barcelona
Formacionet zyrtare: Eibar – Barcelona Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Eibar – Barcelona.
Xhaka vjen me deklaratë emocionale pas kartonit të kuq (FOTO)
Xhaka vjen me deklaratë emocionale pas kartonit të kuq (FOTO) Granit Xhaka është deklaruar i dëshpëruar për kartonin e kuq që mori në fitoren 2:1 të Arsenalit ndaj Burnleyt.
Lajm i mirë për Xhakën e Mustafin (Foto)
Lajm i mirë për Xhakën e Mustafin (Foto) Tabloidi britanik, The Guardian, ka publikuar formacionet e mundshme të Arsenalit dhe Burnley, të cilët do të përballen sot nga ora 15:15. Granit Xhaka dhe Shkodra Mustafi do të luajnë nga minuta e
Kjo është skuadra e re e Arlind Ajetit
Kjo është skuadra e re e Arlind Ajetit Arlind Ajeti duket se do të largohet nga Torino pasi ka mbushur gjashtë muaj.
Pogba po e kërkon Januzajn te Unitedi
Pogba po e kërkon Januzajn te Unitedi Paul Pogba dhe Adnan Januzaj janë dy shokë të ngushtë të cilët janë rritur në akademinë e Manchester Unitedit
Liverpool – Swansea, shënohen dy gola të shpejtë (Video)
Liverpool – Swansea, shënohen dy gola të shpejtë (Video) Në ndeshjen mes Liverpoolit dhe Swansea Cityt janë realizuar dy gola të shpejtë. Fillimisht Fernando Llorente ka realizuar për 0:2, derisa Roberto Firmino ka zvogëluar epërsinë e mysafirëve në 1:21:2
Mourinho: Valencia është më i miri në botë në krahun e djathtë
Mourinho: Valencia është më i miri në botë në krahun e djathtë Jose Mourinho ka ngritur në qiell futbollistin e tij Antonio Valencia
Lewandowski barazon rezultatin (Video)
Lewandowski barazon rezultatin (Video) Bayern Munich ka barazuar rezultatin në 1:1 ndaj Freiburgut me golin e sulmuesit polak, Robert Lewandowskit, në minutën e 35-të
Shqipëria e Kosova nuk i gëzohen përballjes mes vete
Shqipëria e Kosova nuk i gëzohen përballjes mes vete Përfaqësuesja e Kosovës dhe ajo e Shqipërisë te femrat, kanë rënë në një grup, në kuadër të fazës së parë të eliminatoreve për Botërorin 2019
Zyrtare: FSHF zhgënjen Canën, merr dikë tjetër në vend të Tramezzanit (Foto)
Zyrtare: FSHF zhgënjen Canën, merr dikë tjetër në vend të Tramezzanit (Foto) FSHF ka zyrtarizuar se Marco Veronese është ndihmës i trajnerit Gianni de Biasi
Futbollisti i njohur nënshkruan me Arsenalin (FOTO)
Futbollisti i njohur nënshkruan me Arsenalin (FOTO) Menaxheri i Arsenalit, Arsene Wenger ka konfirmuar një lajm të madh.
Anderson refuzon një skuadër nga Premierliga
Anderson refuzon një skuadër nga Premierliga Mesfushori brazilian ka qenë cak edhe i Braga dhe skuadrave nga Superliga e Kinës, por synon të mbetet në atdhe.