Përfundon ndeshja ndërmjet Kosovës dhe Islandës me rezultat 1-2
Përfundon ndeshja ndërmjet Kosovës dhe Islandës me rezultat 1-2 Ka përfundur ndeshja ndërmjet Kosovës dhe Islandës, e cila u zhvillua në stadiumin ''Loro Boriçi'' në Shkodër.
Italianët shënojnë golin e dytë ndaj Shqipërisë
Italianët shënojnë golin e dytë ndaj Shqipërisë Italia ka dyfishuar epërsinë kundër Shqipërisë në ndeshjen që po zhvillohet në Gadishullin Apenin.
Pas tymit, rinis ndeshja Shqipëri-Itali
Pas tymit, rinis ndeshja Shqipëri-Itali Ka rifilluar ndeshja Itali – Shqipëri e cila u ndërpre në minutën e 57.
Ndeshja Kosovë-Islandë, Milot Rashica zëvendësohet me Bersant Celinën
Ndeshja Kosovë-Islandë, Milot Rashica zëvendësohet me Bersant Celinën Sulmuesi Milot Rashica largohet nga fusha e lojës, për t'u zëvendësuar me Bersant Celinën.
Kombëtarja kosovare më në fund gëzon tifozët me një gol
Kombëtarja kosovare më në fund gëzon tifozët me një gol Kosova sapo ka shënuar golin e parë ndaj Islandës.
Nis pjesa e dytë e ndeshjeve Kosovë-Islandë dhe Shqipëri-Itali
Nis pjesa e dytë e ndeshjeve Kosovë-Islandë dhe Shqipëri-Itali Ka nisur pjesa e dytë e ndeshjeve ndërmjet Kosovës dhe Islandës, si dhe ajo e kombëtares shqiptare me Italinë.
Penaltia ua mundëson islandezëve golin e dytë ndaj Kosovës
Penaltia ua mundëson islandezëve golin e dytë ndaj Kosovës Kosovës iu shënua edhe goli i dytë nga lojtari i Islandës, Gylfi Sigurdsson, në minutën e 35’të.
Islanda shënon gol ndaj Kosovës
Islanda shënon gol ndaj Kosovës Është shënuar goli i parë ndaj Kosovës nga ana e kombëtares së Islandës.
Italia shënon golin e parë ndaj Shqipërisë
Italia shënon golin e parë ndaj Shqipërisë Italia sapo shënoi golin e parë ndaj Shqipërisë.
Ka nisur ndeshja mes Kosovës dhe Islandës
Ka nisur ndeshja mes Kosovës dhe Islandës Sapo ka nisur ndeshja e shumëpërfolur Kosovë-Islandë, e cila po zhvillohet në ''Loro Boriçi ''të Shkodrës.
Ky pritet të jetë formacioni i Islandës kundër Kosovës (Foto)
Ky pritet të jetë formacioni i Islandës kundër Kosovës (Foto) Mediet islandeze kanë publikuar një formacion të mundshëm të kombëtares së tyre, për ndeshjen e sotme kundër Kosovës.
Formacionet në mënyrë grafike për ndeshjen Itali – Shqipëri (Foto)
Formacionet në mënyrë grafike për ndeshjen Itali – Shqipëri (Foto) Shqipëria do të ketë përballje shumë të vështirë ndaj Italisë në Palermo
Sadiku: Jetojmë për përballje si kjo me Italinë
Sadiku: Jetojmë për përballje si kjo me Italinë Sulmuesi shqiptar ka “kërcënuar” Italinë, duke thënë se skuadra frymon për të tilla ndeshje.