Kaq të shëmtuar se keni parë ndonjëherë Marina Vjollcën! (VIDEO)

Kaq të shëmtuar se keni parë ndonjëherë Marina Vjollcën! (VIDEO)
12.01.2017 | 10:22
Ajo konsiderohet si një nga moderatoret më seksi për momentin. Bëhet fjalë për Marina Vjollcën e cila ka shpërndarë së fundmi një video në Instagram, ku ajo dhe partneri i saj, reperi Getoar Selimi, shfaqen tepër të shëmtuar.

Marina ka përdorur efeketet e aplikacionit Snapchat në mënyrë për tu dukur qesharake.

Kjo video është përcjellur me shumë të qeshura tek ndjekësit e tyre në rrjetete sociale, të cilët janë mësuar t’i shohin gjithnjë të bukur dhe jo me deformime të tilla në fytyrë.

List of videos