Teuta Krasniqi publikon një foto familjare (FOTO)
Teuta Krasniqi publikon një foto familjare (FOTO) Aktorja Teuta Krasniqi shpesh herë e ka dëshmuar se është shumë e lidhur me familjen, si me bashkëshortin dhe vajzat ashtu edhe me familjen e saj te prindërit.
Chloe Lewis shfaq trupin fenomenal (FOTO)
Chloe Lewis shfaq trupin fenomenal (FOTO) Ajo është duke shijuar diellin “dimëror” në Sidnei.
Dani në siklet: Gjatë dasmës e zë gjumi dhëndrin (VIDEO)
Dani në siklet: Gjatë dasmës e zë gjumi dhëndrin (VIDEO) Këtë edicion të emisionit LEMzA’ me Kiki Rrahmani, mysafirë ishte mjeshtri i madhëi muzikë Ramadan Krasniqi-Dani.
Madonna e shan rëndë Presidentin Trump (VIDEO)
Madonna e shan rëndë Presidentin Trump (VIDEO) Pjesëmarrja në protestat kundër Donald Trumpit ka kaluar të gjitha pritshmëritë, duke sinjalizuar kundërshtitë e mëdha popullore me të cilat do të përballet republikani gjatë mandatit të tij.
Vajza e Ramadan Krasniqit rrëfen me lotë në sy ndarjen nga nëna! (VIDEO)
Vajza e Ramadan Krasniqit rrëfen me lotë në sy ndarjen nga nëna! (VIDEO) Këtë edicion të emisionit LEMzA’ me Kiki Rrahmani, mysafirë ishte mjeshtri i madhë i muzikë Ramadan Krasniqi-Dani.
Dani nxehet me mikun e tij , e quan budalla në emision (VIDEO)
Dani nxehet me mikun e tij , e quan budalla në emision (VIDEO) Këtë edicion të emisionit LEMzA’ me Kiki Rrahmani, mysafirë ishte mjeshtri i madhë i muzikë Ramadan Krasniqi-Dani.
A do të martohet Dani përsëri? (VIDEO)
A do të martohet Dani përsëri? (VIDEO) Këtë edicion të emisionit LEMzA’ me Kiki Rrahmani, mysafirë ishte mjeshtri i madhë i muzikë Ramadan Krasniqi-Dani.
Kendall Jenner ekspozon gjoksin (VIDEO)
Kendall Jenner ekspozon gjoksin (VIDEO) Nuk është hera e parë që Kendall Jenner ekspozon gjoksin e saj.
Foto/ Jo vetëm Madonna, këto ishin gratë e famshme që protestuan për të drejtat e tyre
Foto/ Jo vetëm Madonna, këto ishin gratë e famshme që protestuan për të drejtat e tyre Mes mijëra grave që protestuan ditën e djeshme në New York, Washington D.C., Los Angeles, etj, ishin edhe emra të njohur të artit dhe showbizit.
Blendi Fevziu nuk e kini parë kurrë në këtë situatë (Video)
Blendi Fevziu nuk e kini parë kurrë në këtë situatë (Video) Blendi Fevizu është duke kalur një fundjavë ndryshe këtë herë.
Ja çfarë fuqie ka Presidenti i SHBA'së, përfshirë dhe lëshimin e raketave bërthamore
Ja çfarë fuqie ka Presidenti i SHBA'së, përfshirë dhe lëshimin e raketave bërthamore Presidenti ka mjaft atribute në jetën e tij menjëherë mbas marrjes së postit, sidomos kur bëhet fjalë të jesh numri 1 i SHBA-ve. Më poshtë Syri.net do ju njohë me të gjitha benefitet që merr personi që zgjidhet president në SHBA.
Arbana Osmani 'ngjall' vetëm dashuri më këtë foto, mos e humbni...
Arbana Osmani 'ngjall' vetëm dashuri më këtë foto, mos e humbni... Moderatorja e njohur dhe shume e dashur e ekranit shqiptar Arbana Osmani ka publikuar një foto qe të ngjall emocione pozitive pa fund.
11 gjëra mbi vajzat e virgjëra dhe për ata që i duan të tilla
11 gjëra mbi vajzat e virgjëra dhe për ata që i duan të tilla Shpeshherë virgjëria është subjekt i lidhur në mënyrë të pashmangshme me moralin, traditën, gjininë dhe politikat seksuale.