BimBimma publikon këngën kushtuar babait të ndjerë (VIDEO)
BimBimma publikon këngën kushtuar babait të ndjerë (VIDEO) BimBimma ka lansuar videoklipin muzikor të këngës “7Prill”, e cila i kushtohet babait të ndjerë të reperit.
Këngëtarja e njohur shqiptare feston ditëlindjen, ja surpriza për të (Foto)
Këngëtarja e njohur shqiptare feston ditëlindjen, ja surpriza për të (Foto) Ajo është mësuar që gjithnjë të kënaqë të tjerët me zërin, këngët e bukura e talentin e jashtëzakonshëm.
Zbulohet një nga të dashurat e Noizyt! (Foto)
Zbulohet një nga të dashurat e Noizyt! (Foto) Jeta sentimentale e Noizy-t ka qenë gjithmonë një mister.
Aktoret që kanë luajtur Zonjat e Para, tregojnë çfarë kanë mësuar prej tyre
Aktoret që kanë luajtur Zonjat e Para, tregojnë çfarë kanë mësuar prej tyre Harrojini veshjen e balerinës te “Black Swan”, Natalie Portman është gati të sfidojë të favorizuarën Emma Stone të “La La Land” me filmin e “Jackie”, ku mund të fitojë çmimin Oskar si artistja më e mirë protagoniste.
Ana e errët e Jonida Vokshit (FOTO LAJM)
Ana e errët e Jonida Vokshit (FOTO LAJM) Prezantuesja e emisionit “Thurje”, Jonida Vokshi, nuk mund ta lërë për asnjë moment pasionin për kinemanë, që është dhe dashuria e saj e parë
Zbulohet paga e Marinës dhe Luanës. Diçka nuk shkon me jetën që bëjnë (FOTO LAJM)
Zbulohet paga e Marinës dhe Luanës. Diçka nuk shkon me jetën që bëjnë (FOTO LAJM) Marina dhe Luana Vjollca janë dy moderatore me audiencë të gjerë, por deri më tani nuk ka patur asnjë informacion në lidhje me pagën e tyre në Top Channel.
Selena nuk qëndron dot larg të dashurit
Selena nuk qëndron dot larg të dashurit Janarin e këtij viti e filluan lidhjen, që bëri shumë zhurmë.
Kush janë mbretëreshat e vallëzimit të Teuta Krasniqit?!(FOTO)
Kush janë mbretëreshat e vallëzimit të Teuta Krasniqit?!(FOTO) Teuta i ka cilësuar si “mbretëresha të vallëzimit” vajzat e saja .
Era kalon një milionshin e parë të klikimeve
Era kalon një milionshin e parë të klikimeve Era Istrefi, këngëtarja kosovare me famë botërore sot ka publikuar këngën e re “Redrum”, në bashkëpunim me Felix Snoq.
Këngëtarja pranon ndarjen nga i dashuri: Ishte i pari...
Këngëtarja pranon ndarjen nga i dashuri: Ishte i pari... Pak ditë më parë pati shumë thashetheme për ndarje nga i dashuri të këngëtares Beatrix Ramosaj, pasi ajo fshiu të gjitha fotot me të në Instafram, por tashmë është konfirmuar.
Mihrije Braha shpërthen në lot (VIDEO)
Mihrije Braha shpërthen në lot (VIDEO) Këtë javë në intervistën e gjatë të emisionit Express Rozë kanë qenë të ftuar çifti më i njohur i estradës, të shumëpërfolurit nëpër media, Naim Abazi dhe Mihrije Braha.
Morena përfundon në spital (Foto)
Morena përfundon në spital (Foto) Këngëtaren e njohur, Morena Taraku, duket se vizitat e aktivitetet e shumta e kanë lodhur jashtë mase shumë duke e bërë kështu që të ketë nevojë edhe për spital.
Eni Koçi publikon fotografi pa makijazh (Foto)
Eni Koçi publikon fotografi pa makijazh (Foto) Këngëtarja e njohur Eni Koçi është shumë e pëlqyer dhe e ndjekur nga fansat në rrjetet sociale.