Zeka tregon për pasojat e deklaratave të fundit të Haradinajt, Mustafës dhe Thaçit (VIDEO)

Zeka tregon për pasojat e deklaratave të fundit të Haradinajt, Mustafës dhe Thaçit (VIDEO)
11.01.2017 | 20:23
Gazetari Milaim Zeka ka komentuar deklaratat e fundit të liderit të AAK-së, Ramush Haradinajt, kryeministrit Isa Mustafa dhe presidentit Hashim Thaci.

Sipas Zekës këto deklarata janë shumë serioze dhe që mund të sjellin pasoja të rënda.

Për më shumë ndiqeni videon në vazhdim:

List of videos